(Dubai Mall) دبی مالفرار از گرمای سوزان کویر و اسکی در برف واقعی در مجتمع سرپوشیدهی اسکی دوبی

ممکن است هوای بیرون گرم و مرطوب باشد، اما چیزی که شما در این پارک برفی میبینید، برف واقعی و صحنهی زندهی اسکی کردن است. در این تم پارک کوه و تپه و صندلی بالابر(تله سیژ) وجود دارد. در مساحت زیادی برابر با 22500 متر مربع، 5 پیست و مسیر مختلف اسکی برای افرادی با سطح توانایی مختلف وجود دارد. طولانیترین مسیر 400 متر وسعت دارد. اسکی بازان و سنو بورد سواران با تواناییهایی در سطوح مختلف، میتوانند از حرکت روی تپهها و شیبها لذت ببرند و مبتدیان میتوانند با پرداخت هزینه در کلاس آموزشی شرکت کنند.

وسایل اسکی خود را آماده کنید و روی برف نرم سر بخورید یا تختهی اسنو برد خود را بردارید و با پرش و حرکات نمایشی در منطقهی فری استایل، برای خود چالش بیافرینید. میتوانید با استفاده از صندلی بالابر (تله سیژ) به بالای تپه رفته و چشمانداز تماشایی پیست را از بالا به نظاره بنشینید.

اگر بچهی کوچک همراه دارید یا اسکی باز نیستید، میتوانید از پارک برفی این مجموعه بازدید کنید. در این پارک 3 هزار متر مربعی که از برف پوشیده شده است میتوانید روی تپهها، سورتمه سواری کنید و یا خود را با بازی های برفی سرگرم کنید. حواستان باشد که رژهی پنگوئنها در پارک را از دست ندهید. این نمایش رایگان چند بار در روز برگزار میشود.

زمانی که احساس گرسنگی میکنید میتوانید به "کافهی بهمن" که در شیب ملایم قرار دارد، سربزنید. حتما لباس گرم بپوشید زیرا دمای هوا در این پیست اسکی منفی یک یا دو درجهی سانتی گراد نگهداشته میشود. هزینهی تجهیزاتی نظیر لباس اسکی کفش اسکی و جوراب مناسب، روی بلیط حساب شده است ولی کلاه و دستکش را میتوان از فروشگاه داخل پیست خریداری کرد.

پیست اسکی دوبی در امارات مال قرار دارد و به راحتی میتوان با ماشین به این مکان رفت و پارکینگ رایگان نیز در دسترس است. دسترسی به امارات مال با مترو و اتوبوس امکان پذیر است. ایستگاه مترو در طبقه ی اول امارات مال قرار دارد.