زندگی، رفتن و راهی شدن است...

یکی از لذت‌بخش‌ترین اتفاقهای زندگی، سفر رفتن است. سفر همواره در نگاه فرزانگان و جهانگردان و تمام کسانی که به کمال و پختگی رسیدهاند، نقطه عطف و شروع تحولات درونی و انسانی و به دنبال آن، تحولات تاریخی و اجتماعی بوده است.

نقش سفر و کشف نقاط مختلف دنیا در شناخت فرهنگ، ادبیات و سبک زندگی ملل مختلف و به دنبال آن، کشف و شناخت دنیای درونی انسان و کمک به رشد و بالندگی او بر کسی پوشیده نیست؛ زیرا تنها در سفر است که انسان، پهناور بودن جهان و عظیم بودن همهی آنچه در آن زندگی می‌کند را درمی‌یابد.

امروزه در عصر ارتباطات به کمک فناوری و تکنولوژی‌های دیجیتال، امکان آگاهی و دسترسی به اطلاعات هر نقطه از جهان بسیار آسان و فاصله‌ی بین جوامع و کشورها بسیار کم شده است. در عین حال، رشد روز افزون تکنولوژی و راهیابی بی‌چون و چرای رسانه‌ها به محیط زندگی بشر، انسان امروزی را ناگزیر به استفاده از این ابزار کرده است؛ چرا که لازمه‌ی زندگی در این عصر، همگام شدن با تغییر و تحولات روز به روز آن است.

زندگی برای زیستن در یک نقطه نیست!

شرکت پیشتاز سفرگستر فناور راتا با نام تجاری توریستین به عنوان نماینده‌ی شرکت توریستین مالزی در ایران، فعالیت حرفه‌ای خود را با هدف ارائه‌ی همه جانبه و کامل خدمات آنلاین سفر و گردشگری  با رویکرد توجه به زمان، هزینه و شأن انسانی مخاطب، آغاز کرده است.

بنیانگذاران شرکت ما دارای تجارب حرفه‌ای و گران‌بهایی در زمینه‌ی راهاندازی کسب و کارهای اینترنتی مانند ساخت و پایه‌گذاری وب‌سایت‌های مهم گردشگری از سال 1389 تا کنون هستند.

ما از گام اول با شما هستیم:

با توجه به گستردگی زمینی که در آن زندگی میکنیم و محدودیت عمر انسان، سفر به گوشه گوشه دنیا و درک عظمت و شناخت زیباییهای آن وابسته به امکانات بیشماری است. از طرف دیگر دنیای پرشتاب امروزی، مجال و فرصت برنامه‌ریزی دقیق و در عین حال با کیفیت برای دستیابی به همه این امکانات را از انسان گرفته است.

در این راستا، خانواده توریستین با احترام و مهر، شما را قدم به قدم از زمان شکل گرفتن ایده‌ی سفر در ذهن تا کلید انداختن به در خانه‌تان هنگام بازگشت از سفر، همراهی می‌کند و حتی پس از آن و تا طراحی ایده وبرنامه‌ریزی برای سفر بعدی با شما خواهد بود.

انگیزه و دلیل سفر شما هرچه باشد، تیم متخصص ما در بخش خدمات مشتریان (Customer Service) در هر ساعت از شبانه‌روز، آماده‌ی پاسخگویی به سوالات و رفع هرگونه مشکل و نیاز شما در هر مرحله از سفرتان خواهد بود.

حوزه‌ی فعالیت ما شامل ارائه‌ی آنلاین تمامی خدمات لازم و مورد نیاز گردشگران در کلیه‌ی مراحل سفر و تأمین و پاسخگویی به تمام نیازهای آنان به صورت کامل و یکپارچه با قیمتی بسیار مناسب‌تر از سایر شرکت‌ها در بازار است؛ در حال حاضر، بازار هدف و مخاطبان ما را گردشگران ایرانی به مقاصد خارج از ایران تشکیل می‌دهند اما جهت‌گیری و چشم‌انداز توریستین در آینده، جذب گردشگران خارجی به ایران از جمله گردشگران حوزه‌ی سلامت خواهد بود.

فلسفه وجودي Mission statement :

توریستین با ایجاد زیرساخت‌های فنی، مالی و مدیریتی در سطحی بین‌المللی و پیشرفته و پشتیبانی از تمام شرکت‌های تابعه خود در دنیا، به دنبال خلق و تحول تجربه‌ی سفری مطلوب برای گردشگران و ارتقای سطح انتظار آنان از مفهوم سفر است. به عبارتی، فلسفهی وجودی توریستین، ایجاد بستری برای متحول کردن مفهوم سفر و فرهنگ آن میان گردشگران است. برای نیل به این رسالت مهم و همچنین ارائه‌ی با کیفیت‌ترین خدمات گردشگری برای خلق تجربهی یک سفر ایده آل، توریستین و تمامی شرکت‌های تابعه‌ی آن در استفاده از تکنولوژی روز دنیا به خوبی اهتمام ورزیده‌اند.

ما یک خانواده هستیم:

 افتخار خانواده توریستین، بهره‌مندی از افرادی خلاق با ایده‌های نوآورانه و کاربردی است که تمرکز اصلی‌اش بر روی ارزش‌ها و خواسته‌های مخاطبانش است.

ما به رشد و بالندگی اعتقاد داریم:

چرا که توجه به این اصل از مشخصه‌های بارز و مهم توریستین به حساب می‌آید و گسترش جهانی، نفوذ در بازار و وفاداری مشتری را برایمان به ارمغان خواهد آورد.

ما معتقدیم که متفاوت هستیم:

از آنرو که به دنبال خلق ایده‌های جدید، روش‌های مختلف سرویس‌دهی به گردشگر، ایجاد زمینه‌ و رویکردهای متنوع به سفر و گردشگری هستیم. آفرینش یک فرهنگ گردشگری نوین، خلاقانه و مدرن از اولویت برنامه‌های ماست.

هویت ما، تیم ماست:

نحوه‌ی تعامل و همکاری صمیمانه در بستری سازنده و آموزش محور، رسالت ماست. رهبران و مدیران خانواده توریستین، همپای سایر همکاران خود در پیشبرد اهداف شرکت و ارتقای کیفیت خدمات گردشگری تلاش می‌کنند. برتری آنان در مسئولیتپذیری و پشتکار جدی و سختکوشانه در قبال تیم و همکاران‌شان است.

ما اعضای شرکت توریستین به عنوان یک خانواده، با هم شفاف هستیم:

فعالیت و همکاری ما برای دستیابی به هدف مشترکمان فارغ از هر سطح و سمت سازمانی، شفاف با یکدیگر است. ما به طور آشکار و صادقانه در همه سطوح و قسمت‌ها با یکدیگر ارتباط صمیمانهای داریم و مسائل دشوار و آسان را به این روش حل می‌کنیم. همه‌ی ما کنجکاو و همواره به دنبال یادگیری هستیم.

سرعت و در عینحال حفظ کیفیت از برتریهای تیم ماست:

تلاش خانواده توریستین، سرعت در انجام خواسته‌ها و نیازهای گردشگران و بهبود و حفظ کیفیت این خدمات در تمام سطوح و مراحل سفر است.

 

 

 

ما به رعایت استانداردها و پیاده‌سازی روش‌های علمی در هر مرحله از کار پایبندیم:

خرسندی ما، فعالیت در قالب کارشناسانی متخصص است که هرچه بیشتر به دنبال کسب منافع مشترک تیمی و بهبود این فعالیت‌ها به روش کاملا استاندارد و علمی هستند.

به عنوان خانواده توریستین، مزایای رقابتی ما عبارتند از:

 • استفاده از مدرنترین و پیشرفتهترین تکنولوژی ‌روز در تمامی مراحل سرویس‌دهی خدمات
 • ارائهی سرویسها با قیمت مناسب و مطلوب به دلیل اتصال به تامین‌کنندگان بدون واسطه و دسته اول
 • ارائه‌ی مشاوره‌های تخصصی قبل از سفر و راهنمایی مسافران در حین سفر در هر ساعت از شبانهروز
 • تضمین قطعی مطلوبترین نوع ارائهی سرویس
 • ارائه‌ی خدمات دسته‌بندی شده و اختصاصی توسط کارشناسان حرفه‌ای "خدمات مشتریان" به صورت مداوم و مستمر

 

خدمات شرکت توریستین:

 • صدور واچر بیش از 800,000هتل، ویلا و آپارتمان در سراسر دنیا
 • صدور بلیط پرواز از 1,100+ خط هوایی
 • سیستم ایجاد تور پکیج توسط تامین‌کنندگان پرواز و هتل با استفاده از بانک داده‌های گردشگری توریستین
 • اجاره‌ی ماشین در بیش از 30,000 مکان در سراسر دنیا از طریق 12 شرکت اصلی و بینالمللی اجاره‌ی ماشین
 • رزرو رویدادها، مناسبت‌ها و جشنوار‌ها در بیش از 50 کشور دنیا
 • ارائهی بیمه‌ی سفر
 • خدمات VIP- چمدان، غذای ویژه، ایاب و ذهاب مسافر و ...
 • خدمات مشاوره‌‌ی رایگان به منظور برنامه‌ریزی قبل از سفر، راهنمایی و پشتیباتی مسافر در حین سفر
 • ارائه‌ی اطلاعات ضروری سفر در قالب اپلیکیشن‌های راهنمای سفر، تصاویر، اطلاعات متنی و ویدئویی از هتل‌ها و جاذبه‌های مقاصد گردشگری

 

ارزش‌های ما در قبال مشتریان، همکاران، شرکای تجاری و سایر ذی‌نفعان:

  سازمان، یک تشکیلات پویا و متشکل از واحدهای انسانی است که برای کسب توانایی بهتر و ارزش‌آفرینی به شکلی هدفمند، گرد هم می‌آیند. از نظر ما، کیفیت و تعالی یک سازمان وابسته به کیفیت و تعالی انسان‌های تشکیل‌دهنده‌ی آن است.

از این رو، معماری سازمان را از درون قلب و ذهن کارکنان آغاز و تعالی سازمان‌مان را بر اساس میزان بلوغ و رشد آنان ارزیابی می‌کنیم؛ چرا که معتقدیم یادگیری، شرط اصلی رشد و تعالی است.

ملاطفت و مهربانی، آرامش داشتن و آرامش دادن، همدل بودن، جستجوگر و خلاق بودن، ادب و احترام در عین شجاعت و صداقت، برد-برد اندیشیدن، ابتدا درک کردن و سپس درک شدن، پاسخگو و یاری‌رسان بودن همگی از ارزشهای والای ماست که به آنها پایبندیم. همچنین به سایر ارزشهای خود همچون ایجاد هم‌افزایی گروهی، قابلیت اطمینان و اعتبار و همراستا کردن منافع فردی و سازمان در چهار جنبه "مالی-و اقتصادی"، "آموختن و آموزش دادن"، "اشتیاق و دوستی" و"خودشکوفایی و شنیدن صدای درون" میبالیم.

ما در تمام بخش‌های توریستین از همکاری با بهترین متخصصان مجرب و آشنا به سفر بدون در نظر گرفتن نژاد، جنسیت و یا هرگونه تفاوت دیگر بهره می‌بریم و تنها بر اساس عملکرد، آنان را مورد ارزیابی قرار می‌دهیم و غنایشان می‌بخشیم.

 ما پیوسته از کارکنان به طوری شایسته و کامل، قدردانی می‌کنیم. از آن رو که نوآوری، ابتکار شخصی، رهبری و تمایل به مدیریت موقعیت‌های چالش‌برانگیز را ارج نهاده و به آن پاداش می‌دهیم.

ما پیوسته اصول و ضوابط کار گروهی را در درون واحدها و بین واحدها به کار می‌بندیم تا ایده‌ها و تلاش‌های کارکنان و مخاطبان‌مان به شکل موثری با یکدیگر ادغام گردد.

 

چشم انداز  

مأموریت/رسالت ما:

توریستین، تمام جهت‌گيري‌ها و فعاليت‌هاي خود را جهت ترسیم عینی آینده‌ای رویایی و رسيدن به آن، تنظيم مي‌کند.

ما سفر را برای مخاطبان‌مان همچون دیگر رفتارهای اصیل انسانی نظیر آیین‌ها و جشنواره‌های گروهی به انتخابی لذت‌بخش برای رسیدن به آرامش{درونی} و دوستی میان انسان‌ها و ملت‌ها {صلح درونی و بیرونی} تبدیل می‌کنیم.