این سند به منظور اطلاع رسانی به شما در مورد نوع داده شخصی که ما جمع آوری می کنیم، چگونگی و جایی که می توانیم از این داده ها استفاده کنیم، چگونه از آن محافظت می کنیم، چه کسی به آن دسترسی دارد، با آن که ما آن را به اشتراک می گذاریم و چگونه می توانید داده های جمع آوری شده را اصلاح کنید.

1- چه اطلاعاتی از شما جمع آوری می شود

به طور کلی: ما هر گونه اطلاعاتی را که در وب سایت ما وارد می کنید یا به ما از طرق دیگر می­دهید دریافت و ذخیره می کنیم. این شامل اطلاعاتی است که میتواند شما را شناسایی کند (" اطلاعات شخصی")، از جمله نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، آدرس پستی و آدرس ایمیل و اطلاعات صورتحساب (مانند شماره کارت اعتباری، نام کارتخوان و تاریخ انقضای).

ما همچنین ممکن است اطلاعات مربوط به اولویت­های اتاق هتل و اطلاعات پروازی و برنامه های اجاره اتومبیل را درخواست کنیم.

شما می توانید انتخاب کنید که اطلاعات را به ما ارائه ندهید، اما به طور کلی بعضی از اطلاعات در مورد شما لازم است تا شما به عنوان یک عضو ثبت نام کنید. سفر کتاب مشخصات مسافرتی را کامل کنید شرکت در یک نظرسنجی، مسابقه یا قرعه­کشی از ما سوال بپرسید یا معاملات دیگر را در سایت ما آغاز کنید.

اطلاعات سفر مهمان: هنگام رزرو شخصی برای شخص دیگری از طریق این وبسایت، ما ممکن است اطلاعات شخصی و ترجیحات سفر در مورد آن فرد را درخواست کنیم. شما باید رضایت دیگران را بدست آورید و اطمینان حاصل کنید که دیگر افراد این خط مشی رازداری را قبل از ارائه اطلاعات شخصی و ترجیحات سفر به شما ارائه می دهند، زیرا هر گونه دسترسی به مشاهده یا تغییر اطلاعات خود تنها از طریق حساب شما در دسترس خواهد بود. ما اطلاعات شخصی را فقط برای منظور رزرو، جمع آوری، استفاده و افشا خواهیم کرد.

اطلاعات خودکار: هنگام بازدید از این وبسایت، ما به طور خودکار اطلاعاتی درباره کامپیوتر شما جمع آوری می کنیم. به عنوان مثال، آدرس IP شما، نرم افزار مرورگر وب (مانند فایرفاکس، سافاری یا اینترنت اکسپلورر) و مراجعه به وبسایت. ما همچنین ممکن است اطلاعات مربوط به فعالیت آنلاین شما را جمع آوری کنیم، مانند سفرهای مشاهده شده و رزروهای انجام شده. اهداف ما در جمع آوری این اطلاعات خودکار شامل کمک به سفارشی کردن تجربه کاربر و تشخیص و جلوگیری از تقلب است. برای اطلاعات بیشتر، لطفا به بخش "کوکی ها و سایر فن آوری ها" مراجعه کنید.

اطلاعات از سایر منابع: ما همچنین ممکن است به صورت دوره­ای اطلاعات شخصی و غیر شخصی در مورد شما را از اشخاص وابسته، شرکای تجاری و سایر منابع مستقل شخص ثالث بدست آوریم و آن را به اطلاعات حساب ما اضافه کنیم. مثالهایی از اطلاعاتی که ممکن است ما دریافت کنیم عبارتند از: تحویل به روز شده و اطلاعات آدرس، تاریخ خرید و اطلاعات جمعیتی.

اطلاعات ممکن است شامل نام شما، آدرس ایمیل، تصویر نمایه، جنسیت، لیست دوستان و سایر اطلاعاتی باشد که ما را مجاز به دریافت آن می دانید. بسته به تنظیمات حریم خصوصی شما و دوستانتان، ممکن است به اطلاعاتی که به ارائه دهنده رسانه­های اجتماعی در ارتباط با مکان های مربوطه خود ("اطلاعات موقعیت مکانی") ارائه می کنید دسترسی پیدا کنید تا محتوای مربوطه را به شما ارائه کنید. لطفا توجه داشته باشید که داده های موقعیت مکانی شما همچنین می تواند با دوستان شما در یک ارائه دهنده خدمات رسانه ای اجتماعی مطابق با تنظیمات حریم خصوصی شما برای ارائه دهنده رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود.

2-ما چگونه از اطلاعات شما استفاده می‌کنیم؟

ما با استفاده از اطلاعات صورتحساب اطلاعاتی (مانند نام کارت اعتباری، شماره کارت اعتباری و تاریخ انقضا) برای تکمیل رزروهای مسافرتی که در سایت ما انجام می دهید، استفاده می کنیم.  ما از سایر اطلاعات شما برای اهداف کلی زیر استفاده می‌کنیم: بابت ثبت نام کردن شما به عنوان یکی از اعضای ما، برای ارائه محصولات و خدماتی که درخواست کرده اید، برای ارائه تایید سفر و بروز رسانی آن به شما، برای ارسال اطلاعیه­های سفر به شما، برای ارائه اطلاعات در مورد به روز رسانی سرویس ها و خدماتی که ممکن است شما را جلب کند برای ارتباط با شما به طور کلی، برای پاسخ به سوالات و نظرات شما، برای اندازه گیری علاقه و بهبود محصولات ما، خدمات و وب سایت، در غیر این صورت تجربه خود را با ما تجربه کنید، برای تسهیل پاداش به عنوان بخشی از هر برنامه وفاداری یا پاداش که انتخاب می کنید برای پیوستن به آن، برای درخواست اطلاعات از شما، از جمله از طریق نظرسنجی، برای حل اختلافات، جمع آوری هزینه ها یا رفع مشکلات، برای جلوگیری از فعالیت های ممنوعه یا غیرقانونی، برای اجرای شرایط استفاده ما؛ و به عنوان در غیر این صورت به شما در نقطه جمع آوری شرح داده شده است.

3-چه کسی به اطلاعات شما دسترسی دارد؟

در اصل، ما هر گونه اطلاعات شخصی در مورد کاربران خود را به اشخاص ثالث نشان نمی‌دهیم بدون رضایت صریح کاربران.

به طور انحصاری، ما ممکن است اطلاعات شخصی را نشان دهیم به:.

تامین کنندگان مانند هتل ها، خطوط هوایی، شرکت های راه آهن، شرکت های اجاره اتومبیل و یا ارائه دهندگان فعالیتهایی که

 که رزرو های سفر شما را انجام می دهند. در تمام این وبسایت، تمام خدمات ارائه شده توسط تامین کننده شخص ثالث به این ترتیب شرح داده شده است. این تامین کنندگان داده های شما را بر اساس خط مشی های حفظ حریم خصوصی خود پردازش می کنند. بنابراین، شما را تشویق می کنیم که سیاست های حفظ حریم خصوصی هر تامین کننده سفر را بررسی کنید که محصولات شما از طریق این سایت خریداری می شود. لطفا توجه داشته باشید که این تامین کنندگان همچنین ممکن است با شما تماس بگیرند تا اطلاعات بیشتری در مورد شما به دست آورند یا برای تسهیل رزرو سفر شما.

فروشندگان شخص ثالثی که ممکن است از طرف ما خدمات و یا توابع ارائه کنند، از جمله بدون محدودیت پردازش کارت اعتباری، تجزیه و تحلیل کسب و کار، خدمات پس از فروش مشتری بعد از ساعت، توزیع خبرنامه یا ایمیل های بررسی و جلوگیری از تقلب. به موجب کارفرمای خود، ما همچنین ممکن است اطلاعات شخصی شما را با فروشندگان شخص ثالث ارائه دهیم که خدماتی مانند ردیابی و بازپرداخت هزینه ها را ارائه می دهند. فروشندگان شخص ثالث دسترسی دارند و ممکن است اطلاعات را فقط در صورت نیاز برای انجام کارهای خود جمع آوری کنند و مجاز به اشتراک گذاری یا استفاده از اطلاعات برای هر هدف دیگر نیستند. آنها همچنین نیاز به پیروی از شیوه های امنیتی داده های مشابه دارند که ما به آنها احترام می گذاریم.

شرکای تجاری که با آنها می توانیم به طور مشترک محصولات یا خدمات را ارائه دهیم. شما می توانید بگویید که شخص ثالث در یک محصول یا خدماتی که درخواست کرده اید درگیر است زیرا نام آنها با ما ظاهر می شود. اگر انتخاب کنید که به این خدمات اختیاری دسترسی داشته باشید، ممکن است اطلاعاتی را درباره شما، از جمله اطلاعات شخصی شما، با آن شرکا به اشتراک بگذاریم تا بتوانند به طور مستقیم از طریق ایمیل یا پست در مورد محصولات و خدمات آنها با شما تماس بگیرند. لطفا توجه داشته باشید که ما حریم خصوصی این شرکای تجاری شخص ثالث را کنترل نمی کنیم.

وب سایت های ارجاع دهنده: اگر از یک سایت دیگر به این وبسایت رجوع کردید، ممکن است برخی از اطلاعات مربوط به شما را با آن وبسایت ارجاع به اشتراک بگذاریم تا آن­ها به طور مستقیم از طریق ایمیل یا پست در مورد محصولات و خدمات خودشون با شما تماس بگیرند. ما در استفاده از اطلاعات شخصی شما محدودیت هایی در وب‌سایت های ارجاع ایجاد نکرده ایم و ما شما را تشویق میکنیم تا سیاستهای حفظ حریم خصوصی هر وبسایتی را که در اینجا به شما اشاره کرده است، مرور کنید.

شرکت­های درون خانواده ما. ما ممکن است اطلاعات شخصی شما را با شرکت های وابسته به شرکت ما به اشتراک بگذاریم. این به اشتراک گذاری ما را قادر می سازد به شما اطلاعاتی را درباره محصولات و خدمات ارائه دهیم، هر دو سفر و سایر مواردی که ممکن است به شما علاقه مند شوند. تا آنجا که وابستگان شرکت­های ما به اطلاعات شما دسترسی دارند، آنها از شیوه­هایی که حداقل به عنوان محدودیت­هایی که در این سیاست حفظ حریم خصوصی توصیف می شوند، دنبال می کنند. آنها همچنین با قوانین قابل اجرا بر روی انتقال ارتباطات پیشرفته مطابقت خواهند داشت و حداقل در هر ایمیل تجاری که برای فرستادن نامه برای دریافت چنین پیام‌های ایمیل در آینده دریافت می کنند، فرصتی فراهم می کنند.

ما همچنین ممکن است اطلاعات شما را به اشتراک بگذاریم:

•  در پاسخ به احضار، احکام دادگاه، یا دیگر پروسه­­های قانونی؛ برای ایجاد یا اجرای حقوق قانونی ما؛ برای دفاع از ادعاهای قانونی؛ یا همانطور که در قانون مورد نیاز است. در چنین مواردی به ما حق ایجاد یا رد هر گونه اعتراض قانونی یا حقوقی می­دهد.

•  هنگامی که ما معتقدیم که تحقیق، پیشگیری یا اقدام درمورد اقدامات غیرقانونی یا مشکوک غیرقانونی مناسب است؛ برای محافظت و دفاع از حقوق، دارایی یا ایمنی شرکت یا این وب سایت، مشتریان ما یا دیگران؛ و در ارتباط با شرایط خدمات ما و سایر موافقت­نامه‌ها.

•  در ارتباط با یک معامله شرکتی، مانند تحریم، ادغام، تثبیت، یا فروش دارایی، و یا در صورت بعید به نظر ورشکستگی.

4-چگونگی دسترسی و / یا اصلاح اطلاعات خود:

شما می توانید اطلاعات تماس خود را با مراجعه به بخش حساب خود در این سایت دسترسی و به روزرسانی کنید. شما می توانید حساب خود را با تماس با ما در آدرس ایمیل ذکر شده در زیر ببندید. لطفا توجه داشته باشید که پس از بستن حساب، نمیتوانید وارد سیستم یا دسترسی به اطلاعات شخصی خود شوید. با این حال، شما می توانید یک حساب جدید را در هر زمان باز کنید.

5- انتخاب های شما با توجه به جمع آوری و استفاده از اطلاعات شما:

شما می توانید اطلاعاتی را در اختیار ما قرار ندهید، اگرچه ممکن است برای سفر کتاب یا استفاده از ویژگی­های خاص ارائه شده در این سایت یا برنامه­های ما مورد نیاز باشد.

شما  همچنین می توانید اطلاعات را اضافه یا به روز کنید و حساب خود را به عنوان شرح داده شده در بالا ببندید.

هنگامی که شما به عنوان یک عضو ثبت نام می کنید، شما انتخاب می کنید که آیا می خواهید پیام­های ایمیل از ما در مورد پیشنهادات ویژه و همچنین پیام های ایمیل در مورد محصولات و خدمات اشخاص ثالث انتخاب شده دریافت کنید،

به عنوان یک عضو ثبت شده، شما می توانید انتخاب خود را در هر زمان بر روی صفحه تنظیمات ارتباطی تغییر دهید، اینکه آیا به عنوان عضو ثبت نام کرده اید یا نه، همچنین فرصتی برای لغو اشتراک از پیام های تجاری در هر ایمیلی که ما ارسال می کنیم،

لطفا توجه داشته باشید که ما حق را به شما برای برقراری ارتباطات دیگر، از جمله اطلاعیه های خدماتی و پیام های اداری، مربوط به حساب شما یا معاملات شما، بدون ارائه فرصتی برای غیرفعال کردن دریافت آنها،

شما ممکن است یک فرصت در وب سایت ما یا از طریق برنامه های ما برای ارائه یک شماره تلفن همراه به منظور دریافت جزئیات تأیید هتل خود داشته باشید.

6-کوکی‌ها و دیگر تکنولوژی‌ها:

برای اطلاعات در مورد استفاده ما از کوکی ها و یا فن آوری­های مشابه، لطفا به سیاست کوکی ما مراجعه کنید.

7- نمایش تبلیغات مناسب/ انتخاب‌های شما:

داده های جمع آوری شده توسط شرکای تجاری و شبکه های تبلیغاتی برای خدمت به شما از طریق تبلیغات مربوطه. تبلیغاتی که در این وبسایت می‌بینید توسط ما یا توسط ارائه دهندگان خدمات ما ارائه می شود. اما ما همچنین اجازه می دهیم اشخاص ثالث اطلاعات مربوط به فعالیت‌های آنلاین شما را از طریق کوکی‌ها و دیگر تکنولوژی‌ها جمع‌آوری کنند. این اشخاص ثالث عبارتند از: 1) شرکت‌های وابسته به شرکت ما؛ (2) شرکای تجاری، که اطلاعات را هنگام مشاهده یا ارتباط با یکی از تبلیغات خود در سایت های ما جمع آوری می کنند؛ و (3) شبکه های تبلیغاتی، که اطلاعاتی را در مورد منافع شما جمع آوری می کنند زمانی که شما با یکی از آگهی­هایی که در بسیاری از وب سایت­های مختلف در اینترنت قرار می دهند یا با آنها ارتباط برقرار می کنید. اطلاعات جمع آوری شده توسط این اشخاص ثالث برای پیش بینی­های مربوط به ویژگی ها، منافع یا ترجیحات شما استفاده می شود و برای نمایش تبلیغات در سایت­های ما و در سراسر اینترنت با توجه به منافع ظاهری شما. ما اجازه نمیدهیم این اشخاص ثالث برای جمع آوری اطلاعات شخصی شما (مانند آدرس ایمیل) در سایت ما، و یا ما با آنها هیچ اطلاعات شخصی در مورد شما به اشتراک بگذاریم.

لطفاً توجه داشته باشید که ما اجازه دسترسی و یا کنترل کوکی‌ها و فن‌آوری‌های دیگر را که این اشخاص ثالث می‌توانند برای جمع‌آوری اطلاعات در مورد منافع شما استفاده کنند نمی‌دهیم و شیوه های اطلاعات این اشخاص ثالث تحت پوشش این سیاست حفظ حریم خصوصی نیست. برخی از این شرکت ها عضو ابتکار تبلیغات شبکه هستند که یک مکان واحد را ارائه می دهد تا از اهداف تبلیغات شرکت­های عضو خودداری کنند.

داده های جمع آوری شده توسط شرکت هایی که مبادلات مبتنی بر کوکی را در اختیار شما قرار می دهند با تبلیغات مناسب. همانند سایر شرکت های فعال آنلاین، این سایت در مبادلات مبتنی بر کوکی ها شرکت می کند که در آن اطلاعات ناشناس درباره رفتار مرور شما از طریق کوکی ها و فن آوری های دیگر جمع آوری شده و به موضوعات مختلف مورد علاقه (مانند سفر) تقسیم می شوند.سپس این موضوعات مورد علاقه با اشخاص ثالث، از جمله تبلیغ کنندگان و شبکه های تبلیغاتی به اشتراک گذاشته می شوند تا بتوانند تبلیغات را به منافع ظاهری شما متصل کنند. ما اطلاعات شخصی (مانند آدرس ایمیل شما) را با این شرکت­ها به اشتراک نمی­گذاریم و ما این شرکت ها را مجاز به جمع آوری چنین اطلاعاتی در مورد شما در سایتمان نمی کنیم.

8- چگونه از اطلاعات شما محافظت می‌کنیم:

ما می خواهیم شما در مورد استفاده از این وب سایت برای تدارک سفر، مطمئن شوید و ما متعهد به حفاظت از اطلاعات جمع آوری شده هستیم. در حالی که هیچ وب سایتی نمی تواند امنیت را تضمین کند، ما روش های مناسب اداری، فنی و فیزیکی را برای محافظت از اطلاعات شخصی که برای ما فراهم می کنید، اجرا کرده ایم. برای مثال، فقط کارکنان مجاز اجازه دسترسی به اطلاعات شخصی را دارند و ممکن است این کار را فقط برای کارهای مجاز تجاری انجام دهند. علاوه بر این، هنگام انتقال اطلاعات حساس شخصی شما بین سیستم شما و ما، از رمزگذاری استفاده می کنیم و از سیستم های فایروال و سیستم تشخیص نفوذ استفاده می کنیم تا از دسترسی افراد غیر مجاز به اطلاعات شما جلوگیری کنیم.

9-لینک‌های خارجی:

اگر هر بخشی از این وب سایت شما را به سایت های دیگر لینک می کند، این سایت ها تحت این سیاست حفظ حریم خصوصی عمل نمی کنند. توصیه می کنیم بیانیه های حفظ حریم خصوصی در وب سایت های دیگر را بررسی کنید تا روش های خود را برای جمع آوری، استفاده و افشای اطلاعات شخصی درک کنید.

10- تغییرات در این سیاست حفظ حریم خصوصی

ما ممکن است این خط مشی رازداری را در آینده به روز کنیم. ما با ارسال یک آگهی به آدرس ایمیلی که به ما ارائه دادید یا با قرار دادن یک آگهی برجسته در وبسایتمون، در مورد تغییرات تغییرات مطالب به شما اطلاع خواهیم داد.

11-چگونه می توانید با ما تماس بگیرید:

اگر در مورد این سیاست حفظ حریم خصوصی (یا برنامه ریزی سفر یا خرید خود) سوالی دارید، لطفا به ما ایمیل بزنید یا به ما بنویسید:

ایمیل: [email protected]