سنگاپور در یک نگاه

کشور سنگاپور را همگان به واسطه‌ی ثروت سرشارش می‌شناسند. در این شهر تا چشم کار می کند، ساختمان‌های بلند دیده می‌شود. اگر عاشق دیدن ساختمان‌های بلند هستید، در این شهر به آرزوی‌تان می‌رسید. محال است که صحبت از پاکیزگی شهری به میان آورده شود و نامی از سنگاپور برده نشود. با قدم زدن در خیابان‌های این شهر، شگفت‌زده خواهید شد زیرا بی‌نهایت تمیز هستند. علت تمایل گردشگران به سنگاپور تنها محدود به ساختمان‌های بلند، پارک‌ها و فضای سبز آن نمی‌شود. بسیاری از گردشگران سنگاپور را به مراکز خرید بزرگ و لوکسش می‌شناسند؛ لذا برای کسانی که عاشق خرید هستند نیز بهترین تفریح خرید از فروشگاه‌های لوکس و شیک این شهر است.

نقاط دیدنی و گردشگری

سنگاپور به دلیل شرایط آب و هوایی خود بسیار سرسبز است وبخش وسیعی از سنگاپور را فضای سبز و پارک‌ها و باغ ها دربرگرفته است. باغ‌های کناره‌ی خلیج " Gardens By The Bay" در کشور ثروتمند سنگاپور قرار گرفته است و امروزه به عنوان یکی از اصلی‌ترین نشانه‌های شهری در سنگاپور شناخته می‌شود. از دیگر جاذبه‌های این کشور می توان از باغ گیاه‌شناسی سنگاپور، باغ وحش سنگاپور (Singapore zoo)، باغ ملی ارکیده (National Orchid Garden) و استودیوی یونیورسال نام برد.

بهترین زمان سفر

سنگاپور به دلیل نزدیکی با خط استوا دارای آب و هوای گرم و مرطوب اﺳﺖ. ﻣﯿﺎﻧﮕﯿﻦ ﺑﺎرش ﺳﺎﻻﻧﻪ در آن ﺑﻪ ﺑﯿﺶ از ۲۲۴ سانتی‌متر می‌رسد. گرم‌ترین ماه سال آوریل، خنک‌ترین ماه، ژانویه و مرطوب‌ترین ماه، نوامبر است. ماه های دسامبر و ژانویه به دلیل آب و هوای مناسب تر در این کشور، های سیزن است و در این ماه‌ها گردشگران زیادی ازین کشور بازدید می‌کنند که همین امر باعث بالاتر بودن هزینه‌های سفر در این اوقات سال نیز هست.

واحد پول، زبان و زمان رسمی

واحد پول کشور سنگاپور، دلار سنگاپور است. زبان رسمی این کشور، زبان مالایی است اما زبان‌های انگلیسی، تامیل و ماندرین (زبان چینی) نیز در این کشور استفاده می‌شوند. زمان سنگاپور چهار ساعت و نیم جلوتر از ایران است.

غذاهای محلی محبوب

به دلیل تفاوت قومیت‌ها و فرهنگ‌ها در سنگاپور، در این کشور غذاهای کشورهای مختلف، مخصوصا غذاهای هندی و چینی محبوبیت دارد. بعنوان مثال خاستگاه مرغ و برنج هاینانس (Hainanese) جزیره‌ی هاینانس در جنوب چین است که به مرور زمان یکی از غذاهای سنگاپوری‌ها شده است. ناسی لماک (Nasi Lemak)، املت صدف و هوکن پراون می (Hokkien Prawn Mee) از دیگر غذاهای محبوب سنگاپور هستند.

امکان ساخت تور ترکیبی از بین ۱۱۰۰ ایرلاین و ۸۰۰ هزار هتل در سراسر دنیا
قابلیت جستجو میان هتل ها و خطوط هوایی در سراسر دنیا

برجسته ترین مقاصد گردشگری در سنگاپور چیست؟

این جاذبه های دیدنی را از دست ندهید

باغ‌های کناره‌ی خلیج

باغ‌های کناره‌ی خلیج

استودیوی یونیورسال

 استودیوی یونیورسال سنگاپور

باغ وحش سنگاپور

باغ وحش سنگاپور

موزه چانگی سنگاپور

موزه و سیاهچال چانگی سنگاپور

کجا اقامت کنیم

هتل ها در سنگاپور بر اساس ستاره

5 ستاره 4 ستاره 3 ستاره 2 ستاره 1 ستاره

هتل های نزدبک مرکز خرید ویوو سیتی

Bay Hotel Singapore Resorts World Sentosa Capella M Hotel Singapore V Hotel Lavender